WELCOME

KAI autorization
Premium Quality Product

STWORZONE PRZEZ NAUKĘ I TECHNOLOGIĘ, W ZGODZIE Z JAPOŃSKĄ TRADYCJĄ I KULTURĄ

Japońska marka, zawsze najlepsza. Cokolwiek pojawi się na świecie, moda, styl życia, media, technologia - w Tokio już to jest. Na całym świecie japońskie produkty cieszą się niesłabnącym powodzeniem.

Połączenie harmonii Dalekiego Wschodu z minimalizmem, funkcjonalnością oraz jakością, sprawia, że japońskie produkty są niezwykle popularne dla milionów konsumentów.

Dla wszystkich ceniących zadbany wygląd, Kai oferuje sprawdzone, wysokiej jakości urządzenia Beauty Care do codziennej pielęgnacji ciała. Pięć różnych serii zostało opracowanych zgodnie z najwyższymi standardami funkcji i wzornictwa, które są wygodne i bezpieczne w obsłudze oraz imponują szlachetnymi i prostymi kształtami.

signature

KAI

Japan

HISTORY

KAI Historia

HISTORIAKORPORACJA KAI

Kultowe produkty KAI od dawna są doskonale rozpoznawalne. Założona w 1908 roku w japońskim mieście Seki, firma KAI ma już ponad 100 lat historii. Jej wyroby znane są z bezkonkurencyjnej ostrości i funkcjonalności. Wspólnym mianownikiem produktów KAI jest wielowiekowa technologia kucia mieczy samurajskich.

Od początku swojej ponad stuletniej historii, grupa KAI, z siedzibą w Tokio jest znana z bardzo funkcjonalnych, niezwykle ostrych i trwałych narzędzi do cięcia oraz produktów powiązanych.

Te cechy pozwoliły uplasować produkty KAI wśród światowej czołówki. Wspólnym mianownikiem, dla jakości i perfekcji, jest wielowiekowa sztuka kowalska oparta na kulturze i tradycji produkcji mieczy samurajskich.

Linia produktów KAI zawiera ponad 10.000 różnorodnych pozycji, umiejscawiając Grupę KAI pośród światowych liderów - producentów wyrobów nożowniczych.

Początek aktywności biznesowej: 1908
Założona: 15 listopada 1954
Liczba pracowników na świecie, ponad: 1.500

Mimuno
Profesjonalne narzędzia
Seki Mogoroku
Nail Clippers